Pola Nadziei 2018 w Kartuzach

22 kwiecień 2018 r.
Kartuzy
Pola Nadziei 2018 w Kartuzach

Pola Nadziei w Kartuzach i innych miejscowościach powiatu kartuskiego, rozkwitną 22 kwietnia. Wówczas odbędzie się akcja charytatywna na rzecz Kartuskiego Hospicjum Domowego Caritas.

Harmonogram Pól Nadziei w Kartuzach:

13.30 - start imprezy na boisku ZSO nr 2 w Kartuzach
13.45 - poświęcenie motorów i inauguracja sezonu motocyklowego
14.30 - pokazy Starogardzkiego Bractwa Rycerskiego
15.30 - zawody sportowe dla dzieci
17.00 - zakończenie imprezy

Na scenie zaprezentują się też przedstawiciele hospicjum, którzy opowiedzą o dotychczasowych przedsięwzięciach. W czasie trwania akcji na terenie całego powiatu będzie odbywała się zbiórka pieniędzy na potrzeby hospicjum.

Do akcji, jak co roku, włączą gimnazjaliści i licealiści z ZSO nr 2 w Kartuzach. Tym razem aż 60 wolontariuszy ze szkoły na os. Wybickiego w całym powiecie kartuskim będzie zbierać fundusze na wsparcie Kartuskiego Hospicjum Domowego.

To dzięki tej pomocy 12 pacjentów otrzymuje co miesiąc tak bardzo potrzebne wsparcie.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd