Obchody Międzynarodowego Dnia Rodziny w Kartuzach

20 maj 2018 r. (od godz. 14:00)
Kartuzy, Park Solidarności
Obchody Międzynarodowego Dnia Rodziny w Kartuzach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach zaprasza na obchody Międzynarodowego Dnia Rodziny pod hasłem "Rodzina Razem" skierowane do rodzin z gminy Kartuzy.

Impreza odbędzie się 20 maja. Rozpocznie się o godzinie 14.00, zbiórką na Rynku w Kartuzach, skąd wyruszy przemarsz uczestników na plac do Parku im. Solidarności.

W programie przewidziano bezpłatną loterię z nagrodami, występy artystyczne, wspólne zabawy, gry oraz konkurencje zręcznościowe i rekreacyjne. Na placu w Parku Solidarności czekać będą liczne atrakcje, gry, zabawy, konkursy, występ zespołu "Czarodzieje z Kaszub" oraz występy innych wykonawców.

Głównym celem akcji jest podkreślenie wagi rodziny i więzi rodzinnych w kształtowaniu postaw i kompetencji społecznych młodego pokolenia, naszego najważniejszego kapitału społecznego. Chcemy dostarczyć członkom rodziny dzieciom, rodzicom, dziadkom, dalszym i bliższym krewnym inspiracji w jaki sposób można spędzać czas wolny z bliskimi.

Losy bezpłatnej loterii rozdawane będą tylko w miejscu zbiórki, którą wyznaczono na godz. 14.00 na Kartuskim rynku w pobliżu kościoła Św. Kazimierza.

Obchody organizowane są pod patronatem Burmistrza Kartuz Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd