Debata nt. wartości transparentności i partycypacji obywatelskiej dla kartuskiego samorządu

5 maj 2018 r. (od godz. 18:00)
Kartuzy, Urząd Miejski, ul. gen. J. Hallera 1

Stowarzyszenie "Otwarte Kaszuby" zaprasza na debatę, podczas której mieszkańcy będą mieli okazję wyrazić swoje zdanie na ważne dla rozwoju regionu tematy. Zaproszenie skierowane jest również do samorządowców, którzy chcieliby podzielić się swoją wizją transparentnego samorządu.

Debata odbędzie się 5 maja o godz.18:00 w sali nr 28 w Urzędzie Miejskim w Kartuzach odbędzie się debata nt. wartości transparentności i partycypacji obywatelskiej dla kartuskiego samorządu.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie "Otwarte Kaszuby".

Debata rozpocznie się wprowadzeniem do tematu przedstawionym przez zaproszonych gości, m.in. eksperta Fundacji Batorego p. Dariusza Kraszewskiego. Następnie odbędzie się otwarta dyskusja z udziałem panelistów oraz wszystkich chcących zabrać głos uczestników spotkania.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd