Zajęcia ruchowe dla seniorów w gminie Somonino

21 maj 2018 r. (od godz. 17:00)
Egiertowo, Szkoła Podstawowa
Zajęcia ruchowe dla seniorów w gminie Somonino

Gmina Somonino przystąpiła do programu Grupy Energa "Dynamiczni seniorzy z energią", który dedykowany jest osobom w wieku 55+ , które chcą aktywnie spędzać czas. Działania skupiają się wokół ułatwienia im dostępu do opieki medycznej, profilaktyki prozdrowotnej i do zachęcania w uczestniczeniu w życiu kulturalnym i społecznym w swoim regionie.

W edycji wiosennej programu przez pięć tygodni w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Egiertowie będą się odbywać niezwykle ciekawe zajęcia ruchowe, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów.

Udział w programie zostanie zwieńczony Gminnym Dniem Seniora. Obecnie trwają zapisy do wiosennej edycji programu. Pierwsze zajęcia już w poniedziałek, 21 maja w godzinach od 17.00 do 19.00.

Zapisy telefonicznie pod nr telefonu 58 684 19 91 lub 58 743-23-25. Można też zapisywać się osobiście w sekretariacie SP w Egiertowie. Dane potrzebne do zgłoszenia to imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz data urodzenia, niezbędna do ubezpieczenia uczestników zajęć.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd