Sucovia Cup

20 maj 2018 r. (od godz. 13:10)
Chwaszczyno, Hala Sportowa Szkoły Podstawowej, ul. Mickiewicza 16
Sucovia Cup

Turniej sportowy Sucovia Cup, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2018, rozegrany zostanie 20 maja w Chwaszczynie.

Turniej Sucovia Cup będzie rozgrywany zgodnie z obowiązującymi przepisami gry Baszka Méster Sport w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania.

Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button. Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie, ul. Mickiewicza 16. Drużyny do turnieju (czteroosobowe) należy zgłaszać w dniu imprezy w godz. 12 - 12.50. O godz. 13.10 rozpoczną się zmagania. 

W turnieju udział weźmie drużyna reprezentująca OKiS Żukowo, czyli OKiS Eleven Żukowo, składająca się z uczestników organizowanego przez ośrodek programu nauki gry w Baśkę.
Na turniej zaprasza Aleksandra Rogalewska, Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie. Zmagania odbędą się pod patronatem Burmistrza Żukowa Wojciecha Kankowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witolda Szmidtke. 

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« styczeń 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd