II Festyn Charytatywny "Parafia - Parafii"

27 maj 2018 r. (od godz. 11:50)
Kartuzy, parking przy Kolegiacie
II Festyn Charytatywny "Parafia - Parafii"

Tym razem akcja charytatywna pn. "Parafia - Parafii" skierowana będzie do poszkodowanej podczas ubiegłorocznej nawałnicy parafii w Silnie.

W programie m.in. koncert Anny Brzeskiej, występ Dziecięcego Zespołu Kaszubskiego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach, "Słunoszka". Wystąpi też Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Łapalic.

Nie zabraknie poczęstunku, konkursów i licytacji. W programie samochody retro, loteria fantowa i wóz strażacki. Akcja odbędzie się 27 maja. Początek o godzinie 11.50.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd