Sobótki w Żukowie

23 czerwiec 2018 r. (od godz. 17:00)
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
Sobótki w Żukowie

Lato w Żukowie rozpocznie się tradycyjnie od Nocy Świętojańskiej. To wydarzenie dla całych rodzin. W tym roku na scenie Future Folk, Cleo i Sarsa.

Na największą imprezę sobótkową w powiecie kartuskim tradycyjnie zaprasza Żukowo. Zabawa rozpocznie się już o godz. 17. Na dobry początek odbędą się warsztaty wyplatania wianków, które następnie zgodnie z tradycją zostaną puszczone na wodę, wystąpią też uczniowie gminnych szkół. Nie zabraknie konkursów i atrakcji. Gdy słońce chylić się będzie ku zachodowi zapłonie gigantyczne ognisko. Koncerty gwiazd rozpoczną się o godz. 19.40 od występu Future Folk. Po nich o godz. 21 na scenie pojawi się Cleo, a o godz. 22.30 Sarsa.

inf. OKiS Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« marzec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd