Zawody sportowo - pożarnicze gminy Sulęczyno

19 sierpień 2018 r. (od godz. 16:00)
Sulęczyno, teren przy GOK
Zawody sportowo - pożarnicze gminy Sulęczyno

Na terenie powiatu kartuskiego odbywają się zawody sportowo- pożarnicze. 19 sierpnia zmierzą się druhowie z terenu gminy Sulęczyno.

W Sulęczynie rywalizacja sportowo-pożarnicza rozpocznie się o godz. 16. W zawodach rywalizować będą drużyny OSP Sulęczyno, Mściszewice i Kistowo. Imprezie towarzyszyć będzie festyn - na najmłodszych czekać będzie dmuchany plac zabaw, nie zabraknie stoisk gastronomicznych i rękodzielniczo-sprzedażowych. Zawody umili koncert orkiestry OSP Kartuzy.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd