Dzień Otwarty Komendy Powiatowej w Kartuzach

13 czerwiec 2018 r. (od godz. 09:00 do godz. 14:00)
Kartuzy, Komenda Powiatowa Policji, ul. Sambora 41
Dzień Otwarty Komendy Powiatowej w Kartuzach

Funkcjonariusze z Kartuz zapraszają na Dzień Otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach. Każdy, kto w tym czasie wyrazi chęć odwiedzenia komendy, zostanie po niej oprowadzony oraz zapoznany z pracą policjantów.

W środę 13 czerwca br. od godz. 9:00 do godz. 14:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach zorganizowany zostanie tzw. Dzień Otwarty, adresowany przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz klas ponadgimnazjalnych, a także do wszystkich, którzy chcą spędzić dzień z kartuską Policją. Podczas dnia otwartego uczestnicy spotkania zostaną oprowadzeni po komendzie i zapoznani z pracą policjantów, będą mieli możliwość porozmawiania z funkcjonariuszami zajmującymi się profilaktyką społeczną oraz ruchem drogowym na temat bezpieczeństwa i zagrożeń.

Dla osób zainteresowanych pracą w Policji zostanie przygotowane specjalne stoisko, przy którym będzie można dowiedzieć się jakie są zasady naboru do służby. Podczas zwiedzania komendy, będą przygotowane również stoiska z informacjami na temat dwóch najnowszych narzędzi w Polskiej Policji tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Mojej Komendy. Na uczestników spotkania czeka wiele atrakcji m.in. prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez policjantów w codziennej służbie tj. radiowozy, sprzęt ochrony osobistej, wyposażenie specjalistyczne.

W związku z ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi organizatorzy proszą o zgłaszanie grup chętnych do zwiedzania komendy w liczbie nie przekraczających 30 osób pod nr tel. 603 810 073 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.00).

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd