Letnia Giełda Mam w Kartuzach

16 czerwiec 2018 r. (od godz. 09:00)
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
Letnia Giełda Mam w Kartuzach

Kolejna edycja Kartuskiej Giełdy Mam odbędzie się 16 czerwca. Po raz jedenasty mamy będą miały okazję, aby kupić lub sprzedać ubranka, akcesoria i zabawki. Zapisy dla tych, którzy chcą wystawić na sprzedaż swoje rzeczy, trwają do 15 czerwca.

Już 16 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbędzie się jedenasta edycja Giełdy Mam. Letnia odsłona imprezy będzie okazją, by zaopatrzyć się w dziecięce ciuszki i akcesoria na kolejny sezon, jak i pozbyć się tych, które zalegają w szafach.

Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się już zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. Zapisy trwają do 15 czerwca.

Jeśli dopisze pogoda, stoiska będą ustawione zarówno na sali gimnastycznej, jak i na placu przed szkołą. Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd