Gra miejska dla osób niepełnosprawnych

14 czerwiec 2018 r. (od godz. 10:00 do godz. 14:00)
Kartuzy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Środowiskowy Dom Samopomocy w Kartuzach, zaprasza na imprezę integracyjną dla osób niepełnosprawnych pod hasłem "Muzyka bez granic w naszym mieście - pierwsza gra miejska osób niepełnosprawnych".

Gra odbędzie się 14 czerwca w godz 10.00-14.00. W zabawie wezmą udział podopieczni Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy
Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Zadaniem uczestników będzie poruszanie się po mieście zgodnie z mapą i instrukcją oraz wykonywanie poszczególnych zadań. Każda drużyna wyruszy na trasę z opiekunem i wolontariuszem. Impreza dofinansowana jest ze środków PFRON.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd