Letnia Giełda Mam w Kościerzynie

16 czerwiec 2018 r. (od godz. 09:00 do godz. 12:00)
Kościerzyna, Targowisko miejskie
Letnia Giełda Mam w Kościerzynie

W sobotę, 16 czerwca odbędzie się kolejna edycja Kościerskiej Giełdy Mam. Tym razem sprzedać, jak również kupić ubranka, zabawki i akcesoria dziecięce, będzie można na Targowisku Miejskim. Po raz pierwszy nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Podczas Giełdy będzie możliwość przekazania ubranek, zabawek i innych akcesoriów do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Giełda wystartuje o godzinie 9.00, a zakończy się o 12.00. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 511 212 048 lub pod adresem biuro@koscierskagieldamam.pl.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd