Strefa Kibica w Rampie

19 czerwiec 2018 r.
Kartuzy, Discopub Rampa, ul. Jeziorna 11 D
Strefa Kibica w Rampie

Już 19 czerwca, Rampa zaprasza do bezpłatnej strefy kibica, gdzie w super klimacie będziecie mogli obejrzeć pierwszy mecz biało-czerwonych na Mundialu w Rosji.

Strefa Kibica została zaplanowana na wszystkie dni meczowe naszej narodowej reprezentacji w piłce nożnej. W dniach 19, 24 i 28 czerwca, każdy kto będzie chciał wspólnie obejrzeć i wspierać Orły Nawałki, wystarczy że przyjdzie do Rampy.

Przygotowana profesjonalna Strefa Kibica, w której dla fanów piłki nożnej będzie można obejrzeć na dwóch projektorach, loże przy których będzie można w komfortowych warunkach obejrzeć całe 90 minut spotkania.

Dodatkowo przygotowaliśmy konkurs paragonowy, a do wygrania oficjalna piłka MŚ i dodatkowo 3 x 20 zł na barze. Zapewniamy super klimat, w którym nie będziecie się nudzić.

Oprócz możliwości obejrzenia spotkania Polaków, uczestnicy strefy kibica, będą mogli skorzystać z bogatej oferty za barem. Zabierajcie znajomych i wbijajcie do rampy kibicować naszym!

Zachęcamy do rezerwacji loży pod numerem: 574 801 580

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd