Triathlon Chmielno 2018

28 lipiec 2018 r. (od godz. 12:00)
Chmielno, Jezioro Kłodno
Triathlon Chmielno 2018

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie, wójt gminy Chmielno oraz Fundacja "Silni Ciałem Niezłomni Duchem", zapraszają wszystkich sympatyków sportu do udziału w czwartej edycji Triathlon Chmielno.

Zawody odbędą się 28 lipca, nad jeziorem Kłodno. Start rywalizacji na dystansie 1/8 oraz 1/4 rozpocznie się o godzinie 12.00 na plaży gminnej. Wyścigi główne zostaną poprzedzone rywalizacją dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych. Zawody kierowane są zarówno do początkujących jak i bardziej doświadczonych zawodników. Dla jednych ma być to świetna zabawa, a dla drugich solidny trening.

Poza sportową rywalizacją organizatorzy zachęcają do dłuższego wypoczynku w Chmielnie, które oferuje szeroką bazę noclegową oraz wiele atrakcji turystycznych.

Rejestracja na stronie.

inf. GOKSiR Chmielno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd