Festiwal Kultury Łowieckiej "Knieja"

14 lipiec 2018 r. (od godz. 09:00)
Sierakowice / Ostrzyce / Somonino / Mirachowo
Festiwal Kultury Łowieckiej "Knieja"

Już 14 lipca odbędzie się Festiwal Kultury Łowieckiej "Knieja". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00 na targowisku przy ul. Piwnej w Sierakowicach, gdzie rozłożony będzie Ogródek Edukacyjny. Tam odbędą się m.in.: pokazy sokolników i rasowych psów myśliwskich.

O godz. 11.00 nastąpi uroczyste otwarcie Festiwalu Kultury Łowieckiej "Knieja". Kolejny punkt programu to XIV Kaszubski Przegląd Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej oraz przegląd o "Fanfarę Żurawia". Wśród wydarzeń towarzyszących kurs wabienia jeleni oraz IV Kaszubski Konkurs Oceny Poroży Jeleni.

O godz. 17.00 przy Ołtarzu Papieskim zabrzmi uroczyście Hejnał Festiwalu Kultury Łowieckiej. Następnie ogłoszone zostaną wyniki poszczególnych konkursów.

O godz. 18.00 na Ołtarzu Papieskim zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta Hubertowska pod przewodnictwem Kapelana Myśliwych, Leśników i Rycerzy Diecezji Pelplińskiej- Księdza Andrzeja Kossa ze Śliwic.

Szczegółowy program festiwalu będzie dostępny na stronie www.gok.sierakowice.pl.

inf. GOK Sierakowice

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd