Mistrzostwa na Orliku w Sierakowicach

21 lipiec 2018 r. (od godz. 09:30)
Sierakowice, Orlik, ul. Kubusia Puchatka 7
Mistrzostwa na Orliku w Sierakowicach

Rozgrywki pod nazwą Mistrzostwa na Orliku w Sierakowicach to cykliczna impreza odbywająca się co roku w okresie letnim na obiekcie sportowym Orlik 2012 w Sierakowicach. Rozgrywki są nietypowe, bo zazwyczaj gra się na obiektach tego typu sześcioma zawodnikami. Tutaj gra czterech zawodników w polu plus bramkarz oraz czterech rezerwowych.

Rozgrywki przewidziano dla 10 zespołów. Początek 21.07 o godz 9:30. Zapisy do dnia 18.07 do 15:30, tylko telefonicznie. Zgłoszenia i szczegóły pod numerem 660 775 023.

Podczas turnieju odbędzie się zbiórka nakrętek plastikowych, starych telefonów i starych laptopów dla Kuby z Bytowa. Na jego profilu można śledzić w jakim celu jest ona prowadzona. Postawmy Kubę na nogi.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd