Rowerem na Jarmark Wdzydzki

15 lipiec 2018 r. (od godz. 09:00)
Kartuzy, Rynek / Kościerzyna, ul. Mazurka Dąbrowskiego 2
Rowerem na Jarmark Wdzydzki

W niedzielny poranek Rowerowe Kaszuby zapraszają na wyprawę na Jarmark Wdzydzki. To największa na Kaszubach letnia impreza folklorystyczna, która odbywa się w muzeum, na wolnym powietrzu. Grupa wyruszy z kartuskiego Rynku do Kościerzyny. Tam zaplanowano odpoczynek, przy ulicy Mazurka Dąbrowskiego 2.

Pierwszy etap rajdu:

Wyjazd z Kartuz z Rynku o godz. 9.00, przyjazd do Kościerzyny ok. 11.00 (parking przy ulicy Mazurka Dąbrowskiego 2), ok.godziny 11.15 wyjazd do Wdzydz.

Na jarmarku przewidywany odpoczynek, zwiedzanie, posiłek (we własnym zakresie) i inne atrakcje. Wstęp na jarmark jest płatny - 16zł i 11 zł ulgowy.

Drugi etap rajdu - powrót:

Wyjazd z Wdzydz ok. 14.00. Dojazd do Kościerzyny zajmie ok. 1,5 godziny, po czym grupa wyruszy dalej, w stronę Kartuz.

Ze sobą należy zabrać gotówkę na wstęp, odpowiednie ubranie, zapięcie do roweru oraz oświetlenie. Każdy z uczestników jedzie na własna odpowiedzialność.

inf. rowerowekaszuby.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd