Żukowskie Lato Muzyczne

15 lipiec 2018 r. (od godz. 16:00)
Żukowo, dziedziniec kościoła pw. WNMP
Żukowskie Lato Muzyczne

Już w najbliższą niedzielę na dziedzińcu kościoła pw. WNMP w Żukowie odbędzie się kolejny koncert z cyklu Żukowskiego Lata Muzycznego. Tym razem w roli głównej musical i operetka.

Na wszystkich melomanów czekał będzie wyjątkowy koncert musicalu i operetki. Tego dnia scenę oddamy artystom - Paulinie Milczanowskiej (sopran) i Rafałowi Majznerowi (tenor), którym towarzyszył będzie zespół "Baltic Trio" (Ewa Hermann - skrzypce, wioleta Jakimcio - wiolonczela i Izabela Paszkiewicz - fortepian).

Początek wydarzenia o godzinie 16.00. Wstęp wolny.

inf. OKiS Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd