Muza nad Jeziorkiem 2018

18 sierpień 2018 r. (od godz. 17:00)
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
Muza nad Jeziorkiem 2018

Przedostatnia sobota sierpnia to tradycyjne spotkanie osób lubiących dobre, rockowe granie. W Parku nad Jeziorkiem na scenie Farben Lehre i COMA, a wokół strefa luzu, Jam Session, Zdrowa Praktyka. Wszystkiemu towarzyszyć będzie eksplozja kolorów.

Oprócz dawki dobrej muzyki organizatorzy przygotowali wiele atrakcji towarzyszących, takich jak Strefa Luzu, Strefa Art, Strefa Jadła i Strefa Jam Session. Na tych, którym nie spieszy się do domu czekać będzie pole namiotowe. A ci, którzy chcieliby pomóc innym, mogą zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. Już teraz rezerwujcie sobie czas, bo będzie głośno, energetycznie i kolorowo.

inf. OKiS Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd