Uroczystość 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w Somoninie

11 listopad 2018 r. (od godz. 11:00)
Somonino, Urząd Gminy
Uroczystość 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w Somoninie

Wójt Gminy Somonino, Przewodniczący Rady Gminy Somonino oraz Radni Gminy Somonino wraz z Księdzem Tadeuszem Łąckim serdecznie zapraszają na uroczystości w 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uroczystości odbędą się zarówno w Somoninie, jak i Hopowie. Początek o godzinie 11. przed Urzędem Gminy Somonino, gdzie odbędzie się odsłonięcie obelisku z tablicą upamiętniającą 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

O godzinie 12. rozpoczną się z kolei uroczystości w Hopowie, gdzie przy Pomniku w Lesie Hopowskim odbędzie się msza święta. Uroczystości uświetnią uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu w Egiertowie.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd