I Sesja Rady Miejskiej w Kartuzach

21 listopad 2018 r. (od godz. 09:00)
Sala posiedzeń UM Kartuzy
I Sesja Rady Miejskiej w Kartuzach

W środę, 21 listopada odbędzie się sesja inauguracyjna kadencji 2018/2023 Rady Miejskiej w Kartuzach. Podczas obrad radni m.in. złożą ślubowanie oraz wybiorą spośród siebie przewodniczącego rady.

Komisarz Wyborczy w Słupsku II wydał postanowienie w sprawie zwołania pierwszych sesji nowo wybranych rad gmin oraz rad powiatów. I Sesja Rady Miejskiej w Kartuzach kadencji 2018/2023 odbędzie się 21 listopada o godzinie 9.

Porządek posiedzenia:
1. Otwarcie i prowadzenie Sesji, do czasu wyboru Przewodniczącego, przez radnego najstarszego wiekiem obecnego na sesji.
2. Stwierdzenie obecności co najmniej połowy ustawowego składu rady
3. Ślubowanie radnych
4. Wybór przewodniczącego
5. Ślubowanie wójta
6. Zakończenie obrad I sesji Rady

(Wskazanie przez Komisarza Wyborczego obligatoryjnych punktów porządku obrad pierwszej sesji nowo wybranego organu stanowiącego nie oznacza braku możliwości - po dokonaniu wyboru przewodniczącego podjęcia uchwały o rozszerzeniu porządku obrad o inne punkty).

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd