"Dzieci Dzieciom" XVII koncert Charytatywny

7 grudzień 2018 r. (od godz. 17:00)
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 2
"Dzieci Dzieciom" XVII koncert Charytatywny

Dyrekcja, nauczyciele i społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach zapraszają na kolejna edycję koncertu charytatywnego, któremu w tym roku przyświeca hasło "Dar rodzi Dar".

Od lat dzieci z kartuskiej dwójki pod kierunkiem nauczycieli angażują się w przygotowania wspaniałych widowisk dla społeczności kartuskiej. Uczniowie przygotowują świąteczne ozdoby: bombki, choinki, szopki, pięknie pakowane upominki i atrakcyjne fanty.
Zebrane pieniądze z ich licytacji zostaną przeznaczone na paczki dla tych rodzin, które ich potrzebują oraz niespodzianki dla pensjonariuszy z domu pomocy społecznej.

W programie przewidziano:

• świąteczne piosenki w wykonaniu dzieci
• licytacje
• kiermasz świątecznych upominków
• kawiarenka

Warto przyjść i poczuć atmosferę przedświąteczną, gdyż "pomaganie zmienia świat na lepsze".

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd