Kolędowanie w Sierakowicach

9 grudzień 2018 r. (od godz. 14:00 do godz. 17:00)
Sierakowice,Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Kolędowanie w Sierakowicach

Zespół Szkół w Sierakowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na XXIX Gminne Kolędowanie. W programie wiele atrakcji, w tym konkurs na stroik bożonarodzeniowy.

Pokaz Stołu Bożonarodzeniowego w wykonaniu Kół Gospodyń Wiejskich, prezentacje Gwiazdek, stoiska rękodzielnicze, zdjęcia z Mikołajem, zdobienie pierników i mnóstwo innych atrakcji- tak wyglądać będzie XXIX Gminne Kolędowanie. Tradycyjnie Koło Gospodyń Wiejskich "Marzebiónci organizuje też konkurs na stroik bożonarodzeniowy.

Tym razem mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni, bez ograniczeń wiekowych. Tematem konkursu jest stroik w formie szopki. Preferowane jest wykonanie z materiałów naturalnych. Na prace czekamy w dniu imprezy, do godziny 15.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd