Kiermasz Świąteczny w Kartuskiej jedynce

7 grudzień 2018 r. (od godz. 17:00 do godz. 19:00)
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
Kiermasz Świąteczny w Kartuskiej jedynce

Pracownicy, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach organizują Kiermasz Świąteczny. W programie kiermaszu zostały przewidziane m.in. przedstawienie w wykonaniu dzieci oddziałów przedszkolnych, występ ZR Krôsniăta, koncert w wykonaniu uczniów klas VII, VIII i gimnazjalnych.

Uroczystość uświetni wizyta Mikołaja z Elfami, który będzie miał profesjonalnego fotografa i w zimowej scenografii będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie. Tradycyjnie o podniebienie gości zadba Szkolna Kawiarenka, gdzie skosztować będzie można tradycyjnego barszczu z krokietami, czy bigosu.

Uczniowie i rodzice przygotowują stoiska kiermaszowe na których znajdą się ozdoby świąteczne, pierniki, kartki świąteczne itp. Będzie licytacja wartościowych przedmiotów przekazanych przez rodziców i firmy. Darowizny na Kiermasz można przekazywać u wychowawców, w bibliotece lub sekretariacie szkoły. Uczniowie klasy, która przygotuje najbardziej atrakcyjne stanowisko pojadą w nagrodę na wycieczkę.
Dochód z Kiermaszu, decyzją pracowników i Rady Rodziców przeznaczony zostanie na zakup pomocy dydaktycznych, z których korzystać będą uczniowie oraz paczki świąteczne dla potrzebujących rodzin.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd