Żukowo. Rozwiń swoje umiejętności internetowe i weź udział w szkoleniu

20 grudzień 2018 r.
Żukowo, Urząd Gminy
Żukowo. Rozwiń swoje umiejętności internetowe i weź udział w szkoleniu

Nabór do 20 grudnia! Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Żukowo, którzy ukończyli 25 rok życia, do udziału w projekcie "Ja w Internecie. Program szkoleniowy z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych".

Szkolenie w zakresie funkcjonowania w cyfrowym świecie obejmuje siedem obszarów tematycznych:

1. Rodzic w internecie,
2. Mój biznes w sieci
3. Moje finanse i transakcje w sieci
4. Działanie w mediach społecznościowych
5. Tworzę własną stronę internetową (blog)
6. Rolnik w sieci
7. Kultura w sieci

Zakres kompetencyjny szkoleń obejmuje: obsługę komputera, wyszukiwanie informacji, obsługę poczty elektronicznej, posługiwanie się serwisami internetowymi przydatnymi w pracy, życiu codziennym i rozrywce, korzystanie z aplikacji bankowych, zakupowych, usług administracji publicznej, innych e-usług i portali społecznościowych, tworzenie własnych blogów, a także zasady bezpieczeństwa w internecie i korzystanie z legalnych źródeł kultury.

Szkolenia będą dostosowane do stopnia wiedzy uczestników i będą prowadzone prze instruktorów z doświadczeniem dydaktycznym. Przed rozpoczęciem szkolenia uczestnicy będą wypełniali test kompetencji cyfrowych, a na zakończenie projektu ankietę ewaluacyjną. Uczestniczka/uczestnik szkolenia może brać udział tylko w jednym module tematycznym. Szkolenia z każdego modułu obejmują 12 godzin - dwudniowe szkolenia po 6 godzin lub trzydniowe po 4 godziny. Zajęcia będą organizowane od 3.01.2019 r. do 20.07.2019 r. w Urzędzie Gminy w Żukowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowie oraz w Strefie Kultury w Chwaszczynie.

Zapisy i szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy w Żukowie w Referacie Programów Rozwojowych i pod numerem telefonu 58 685 83 11.

UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd