Mściszewice. II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy

9 grudzień 2018 r. (od godz. 11:00 do godz. 11:00)
Zespół Szkół w Mściszewicach, Szkolna 5
Mściszewice. II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy

Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Mściszewice zaprasza na II Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy. Zawody są skierowane wyłącznie do mieszkańców powiatu kartuskiego. Ilość miejsc ograniczona do 50 zawodników. Rozgrywki będą rozgrywane według systemu szwajcarskiego: 7 rund, 10 minut na partię dla zawodnika.

Zgłoszenia chęci udziału w rozgrywkach można dokonać najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów. Zagwarantowany udział w turnieju mają wszyscy, którzy do dnia 8 grudnia dokonają zgłoszenia przez "formularz zgłoszenia" umieszczony na stronie internetowej turnieju: http://www.chessarbiter.com Zgłoszenia do turnieju można również przesyłać na adres e-mail: z.pelowski@wp.pl podając: imię i nazwisko, miejscowość oraz datę urodzenia.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest potwierdzenie obecności na sali gry w dniu turnieju do godz. 10:45 (uczniowie dodatkowo są zobowiązani do okazania legitymacji szkolnej). W innym przypadku zawodnik rozpocznie zawody od II rundy.

Dla każdego zawodnika jest zapewniony obiad.

Wręczenie nagród nastąpi o godzinie 15 w czasie kiermaszu świątecznego, który będzie się odbywał w tym samym czasie w Zespole Szkół.

I miejsce - puchar + medal + nagroda rzeczowa
II miejsce - medal + nagroda rzeczowa
III miejsce - medal + nagroda rzeczowa
IV miejsce - nagroda rzeczowa
V miejsce - nagroda rzeczowa
w 5 grupach:
- seniorzy
- juniorzy (roczniki 2000 - 2003)
- juniorzy młodsi (roczniki 2004 - 2007)
- młodzicy (rocznik 2008 i młodsi)
- kobiety

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd