Terminarz XXIII Ligi Halowej Sierakowice 2018/2019

9 grudzień 2018 r. (od godz. 14:00)
Sierakowice, Hala sportowa, Spacerowa
Terminarz XXIII Ligi Halowej Sierakowice 2018/2019

Znany jest już skład i terminarz XXIII edycji Ligi Halowej im. Tadeusza Wesółki - Sierakowice 2018/2019. Pierwszy mecz zostanie rozegrany już w niedzielę.

Terminarz rozgrywek halowych

W niedzielę zagrają:
14:00 - Brzescy Sierakowice - K. Wenta - LKS Łebunia
14:45 - Albatros Sierakowice - Sanitar System
15:30 - Kaszëbë Team - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
16:15 - FC Drwale - Rulis Sierakowice
17:00 - We - Met Team - Oktan
Pauza - Janus Sierakowice

15 grudnia (sobota)
16:45 - Janus Sierakowice - We - Met Team
17:30 - Sanitar System - K. Wenta - LKS Łebunia
18:15 - Oktan - Albatros Sierakowice
19:00 - Kaszëbë Team - FC Drwale
Pauza - Rulis Sierakowice

22 grudnia(sobota)
16:00 - Brzescy Sierakowice - FC Drwale
16:45 - K. Wenta - LKS Łebunia - Oktan
17:30 - Sanitar System - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
18:15 - Albatros Sierakowice - Janus Sierakowice
19:00 - Kaszëbë Team - Rulis Sierakowice
Pauza - We - Met Team

6 stycznia (niedziela)
14:00 - K. Wenta - LKS Łebunia - Janus Sierakowice
14:45 - FC Drwal - Sanitar System
15.30 - Oktan - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
16.15 - Brzescy Sierakowice - Rulis Sierakowice
17.00 - We - Met Team - Albatros Sierakowice
Pauza - Kaszëbë Team

12 stycznia(sobota)
16.00 - K. Wenta - LKS Łebunia - We - Met Team
16.45 - Oktan - FC Drwale
17.30 - Janus Sierakowice - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
18.15 - Sanitar System - Rulis Sierakowice
19.00 - Brzescy Sierakowice - Kaszëbë Team
Pauza - Albatros Sierakowice

20 stycznia (niedziela)
14:00 - K. Wenta - LKS Łebunia - FC Drwale
14:45 - Oktan - Sanitar System
15:30 - Brzescy Sierakowice - Janus Sierakowice
16:15 - We - Met Team - Kaszëbë Team
17:00 - Albatros Sierakowice - Rulis Sierakowice
Pauza - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo

27 stycznia (niedziela)
14:00 - Sanitar System - Brzescy Sierakowice
14:45 - Oktan - Kaszëbë Team
Sanitar System - Janus Sierakowice
15:30 - Albatros Sierakowice - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
16:15 - Rulis Sierakowice - Janus Sierakowice
17.00 - We - Met Team - FC Drwale
Pauza - K. Wenta - LKS Łebunia

03 luty(niedziela)
14:00 - Albatros Sierakowice - Kaszëbë Team
15.30 - FC Drwale - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
16.15 - K. Wenta - LKS Łebunia - Rulis Sierakowice
17.00 - We - Met Team - Brzescy Sierakowice
Pauza - Oktan

10 luty(niedziela)
14:00 - Oktan - Janus Sierakowice
15:30 - Albatros Sierakowice - Brzescy Sierakowice
16:15 - We - Met Team - Sanitar System
17.00 - Rulis Sierakowice - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
Pauza - FC Drwale

17 luty (niedziela)
14:00 - Sanitar System - Kaszëbë Team
14:45 - Albatros Sierakowice - K. Wenta - LKS Łebunia
15.30 - FC Drwale - Janus Sierakowice
16.15 - We - Met Team - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
17:00 - Oktan - Rulis Sierakowice
Pauza - Brzescy Sierakowice

24 luty(niedziela) - zakończenie
14.45 - Albatros Sierakowice - FC Drwale
15.30 - K. Wenta - LKS Łebunia - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
16.15 - Oktan - Brzescy Sierakowice
17.00 - We - Met Team - Rulis Sierakowice
Pauza - Sanitar System

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd