Cappaella Gedanensis koncert w tę niedzielę W KASZUBSKIEJ RAWENNIE

16 grudzień 2018 r. (od godz. 11:00)
Borowo, Kościół Chrystusa Króla Wszechświata
Cappaella Gedanensis koncert w tę niedzielę   W KASZUBSKIEJ RAWENNIE

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 40-lecia wyboru Polaka na papieża św. Jana Pawła II, odbędzie się koncert zespołu Cappella Gedanensis pod dyrekcją Rafała Kłoczko. O godzinie 11:00 rozpocznie się msza święta z oprawą muzyczną zespołu, po której nastąpi koncert.

Na koncert zapraszają proboszcz parafii w Borowie ks. Michał Mazurek, Burmisrz Gminy Kartuz Mieczysław Gołuński oraz Starostwa Powiatu Kartuskiego Bogdan Łapa. W programie koncertu: pieśni patriotyczne oraz kolędy.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd