Premiera animacji poklatkowej - Przygody Remusa

4 styczeń 2019 r. (od godz. 18:00)
Sulęczyno, Szkoła Podstawowa, Szkolna 2
Premiera animacji poklatkowej - Przygody Remusa

Fundacja "Aby chciało się chcieć" zaprasza na premierę animacji poklatkowej "Przygody Remusa". Innowacyjny pokaz będzie miał miejsce już w najbliższy piątek 4 stycznia. Organizatorzy zapraszają do wspólnej wędrówki z Remusem, zarówno dzieci jak i dorosłych.

W filmie będzie można zobaczyć bohaterów animacji poklatkowej, w których życie tchnęła rzeźbiarka Irena Brzeska. Artystka wraz z Piotr Zatoń z Fundacja Aby Chciało Się Chcieć cierpliwie w kadrach utrwalała każdy ruch postaci i ich magicznego świata wokół. Scenariusz do opowieści napisała Ewelina Anna Karczewska. Animację w muzykę "ubrał" Paweł A. Nowak

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd