Polonez Maturzystów 2019

11 styczeń 2019 r. (od godz. 11:30 do godz. 12:15)
Kartuzy, Rynek Miasta
Polonez Maturzystów 2019

Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach, Starostwo Powiatowe w Kartuzach oraz Kartuskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na "Poloneza Maturzystów 2019 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kartuskiego".

Tradycyjnie, już po raz jedenasty, w piątek na kartuskim rynku tegoroczni maturzyści zatańczą poloneza. Z maturzystami zatańczą Starosta Bogdan Łapa oraz Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

Polonez wyruszy spod drzwi budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach (ul. Dworcowa 1) o godzinie 11.30. Starosta Bogdan Łapa oraz Burmistrz Mieczysław Grzegorz Gołuński poprowadzą pierwsze pary. W imprezie weźmie udział ok. 190 osób.

Po zakończonym tańcu uczniowie wezmą udział we mszy świętej, która odbędzie się w kościele pw. św. Kazimierza w Kartuzach.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd