Kaszëbskô Gwiôzdka 2019 w Sierakowicach - Odwołana

19 styczeń 2019 r. (od godz. 11:00)
Sierakowice, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 2, Spacerowa 14
Kaszëbskô Gwiôzdka 2019 w Sierakowicach - Odwołana

W związku z odbywającym się w sobotę 19 stycznia pogrzebem Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, a co za tym idzie ogłoszoną również narodową żałobą, Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie poinformowało o odwołaniu wydarzenia "Kaszëbskô Gwiôzdka 2019". Informacje o kolejnym terminie zostanie wkrótce podana.

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach serdecznie zapraszają wszystkie dzieci wraz z opiekunami na Kaszëbskô Gwiôzdka! Wspólne śpiewanie kolęd, nauka kaszubskiego tańca, wizyta gwiazdora z workiem pełnym prezentów - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na najmłodszych.

Tradycyjnie podczas Gwiazdki nie zabraknie kaszubskich akcentów bożonarodzeniowych, m.in. występ Gwiżdżów.
W programie również zabawa przy wypiekach - dzieci będą mogły sprawdzić swoje cukiernicze umiejętności podczas lukrowania pierniczków.
Najmłodsi będą mieli też okazję poznać kroki kaszubskiego tańca z Regionalnym Zespołem Pieśni i Tańca "Sierakowice".

Wszystkie dzieci Gwiazdor obdaruje słodkim upominkiem.
Zabawę rozpoczynamy o godz. 11.00 w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach przy ul. Spacerowej 14.

Opiekunowie dzieci zobowiązani są wpłacić kwotę 20 zł za każdego malucha.
Pieniądze przeznaczone są na prezenty dla dzieci i będą pobierane w dniu wydarzenia.
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Kaszubskiej Gwiazdce do dnia 17 stycznia 2019 r. mailowo, na adres: biuro@kaszubi.pl , bądź telefonicznie pod nr: 58 301 27 31.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd