Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy" w Żukowie

13 styczeń 2019 r. (od godz. 13:00)
Żukowo, Armii Krajowej
Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy" w Żukowie

Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" odbędzie się 13 stycznia 2019 r. w wielu miejscach Polski, również w Żukowie. Podobnie jak w ubiegłym roku 200 uczestników przebiegnie ulicami miasta, a pieniądze uzyskane z pakietów startowych trafią do puszek wolontariuszy żukowskiego Sztabu.

Na mecie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, zupę regeneracyjną i pakiet startowy, a dla pierwszych 100 osób pamiątkowe koszulki biegu WOŚP.

Dla wszystkich uczestników pamiątkowy medal, zupa regeneracyjna i pakiet startowy, a dla pierwszych kilkudziesięciu osób pamiątkowe koszulki z logo biegu WOŚP.

Opłata 10 zł trafi do puszki wolontariuszy WOŚP. Start biegu na 2 km - 13.00, na 4 km - 13.30. Wręczenie nagród o 14.30. Puchary dla pierwszej trójki w kategorii kobiet i mężczyzn w obu biegach.

Opłata pobierana będzie w dniu biegu.

Hasło przewodnie biegu wspiera jeden z całorocznych programów medycznych prowadzonych przez WOŚP - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Wspiera też akcję prowadzoną przez Fundację - "Policz się z cukrzycą", w której udział biorą czołowi polscy producenci żywności, a której celem jest nadrukowanie ważnych dla diabetyków informacji na opakowaniach produktów żywnościowych.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« czerwiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd