Ferie w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach

13 luty 2019 r. (od godz. 11:00 do godz. 14:00)
Kartuzy, Muzeum Kaszubskie, ul. Kościerska 1
Ferie w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach

Muzeum Kaszubskie im. F. Tredera w Kartuzach zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z oferty, która została przygotowana na czas ferii zimowych 2019. Obowiązują zapisy!

Zajęcia będą się odbywać w środy czwartki i piątki w godzinach od 11 do 14.
Za każdy dzień od uczestnika będzie pobierana opłata w wysokości 10 zł, która będzie przeznaczona na zakup materiałów do zajęć.

13 lutego zajęcia odbędą się pod hasłem "Co kryją głębiny Pojezierza Kaszubskiego". Dzieci poznają gatunki ryb występujące w kaszubskich jeziorach. Dowiedzą się co lubią, a czego nie. Czy potrzebują czystych wód, co trzeba zrobić aby je chronić. Stworzą wspólnie akwarium z rybami słodkowodnymi, który przybliży podwodne życie.

W sprawie zajęć można się kontaktować pod numerem telefonu 58 681 14 42, bądź za pomocą e-mail muzeum@muzeum-kaszubskie.com.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd