Ferie w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach

22 - 23 luty 2019 r. (od godz. 11:00 do godz. 14:00)
Kartuzy, Muzeum Kaszubskie, Kościerska 1 c
Ferie w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach

Muzeum Kaszubskie im. F. Tredera w Kartuzach zaprasza dzieci i młodzież do skorzystania z oferty, która została przygotowana na czas ferii zimowych 2019. Obowiązują zapisy!

Zajęcia w czasie ferii będą się odbywać w środy czwartki i piątki w godzinach od 11 do 14. Za każdy dzień od uczestnika będzie pobierana opłata w wysokości 10 zł, która będzie przeznaczona na zakup materiałów do zajęć.

W piątek 22 lutego zaplanowano różnego rodzaju eksperymenty chemiczne: kolorowe bąbelki i inne inszości.

W sprawie zajęć można się kontaktować pod numerem telefonu 58 681 14 42, bądź za pomocą e-mail: muzeum@muzeum-kaszubskie.com.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd