Ferie zimowe z OKiSem w Żukowie

11 - 15 luty 2019 r. (od godz. 10:00 do godz. 14:00)
Żukowo
Ferie zimowe z OKiSem w Żukowie

Ośrodek Sportu i Kultury w Żukowie zaprasza na pełne atrakcji ferie dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. W związku z dużym zainteresowaniem zajęcia odbędą się w Żukowie i Chwaszczynie. Na półkolonie obowiązują wcześniejsze zapisy.

W poniedziałek, wtorek i środę odbędą się zajęcia plastyczne i kulinarne. Koszt udziału w zajęciach, które odbędą się w godzinach od 10 do 14, to 10 złotych za jeden dzień.

W czwartek 14 lutego zaplanowana jest wycieczka - zwiedzanie: Radio Gdańsk i Opera Bałtycka, koszt: 30 zł, wyjazd 8:00 - powrót ok. 14:00. Miejsce spotkania: Pętla autobusowa przy Filii SP nr 1 w Żukowie, ul. Gdańska. W koszt wycieczek wchodzą: bilety wstępu, zajęć, ubezpieczenie, obiad, transport.

W piątek dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach sportowych na ściance wspinaczkowej.

Kontakt Paulina Milczanowska tel.731 808 821, e-mail: p.milczanowska@okis-zukowo.pl
Opłaty należy uiścić do 1 lutego!

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd