Ferie zimowe w Sulęczynie

11 - 15 luty 2019 r.
Sulęczyno, GOK, Zielona Droga 1
Ferie zimowe w Sulęczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie zaprasza na pełne atrakcji ferie zimowe. W programie między innymi spektakle teatralne, wyjazd do kina i zajęcia pokazowe karate/Shotokan.

Od 11 do 15 lutego w GOKu odbywać się będą zajęcia dla grupy dzieci zapisanych. Dodatkowo dla wszystkich chętnych zostanie zorganizowany wyjazd do kina "Remus" w Kościerzynie na film pt. "Chłopiec z burzy". Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt do GOK w Sulęczynie pod numerem telefonu: 58 684 - 20 - 57

W czwartek 14 lutego odbędzie się spektakl teatralny pt. "Lodowa Kraina", na który zaprasza studio teatralne "KRAK - ART". Wstęp wolny!
• GOK Sulęczyno o godzinie 10.
• Szkoła Podstawowa w Podjazach o godzinie 11.30.
• Zespół Szkól w Mściszewicach o godzinie 15.

Z kolei 12 lutego we wtorek wszyscy zainteresowani nauką karate będą mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach pokazowych, które odbędą się na Hali Sportowej w Sulęczynie przy ulicy Szkolnej 2, o godzinie 13.30.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd