Ferie Zimowe 2019 w Somoninie

11 - 15 luty 2019 r.
Somonino, GOK
Ferie Zimowe 2019 w Somoninie

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie i Gminna Biblioteka Publiczna w Somoninie zaprasza na zorganizowane zajęcia w czasie ferii. Ilość miejsc ograniczona o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Na poniedziałek 11 i 18 lutego został zaplanowany wyjazd do kina Remus w Kościerzynie, zaś w czwartek do Funparku w Gdyni (utrzymana w bajkowym klimacie kraina Dziecięcej Rozrywki). Uczestnicy ponoszą koszty biletów, zaś organizator zapewnia dojazd autokarem i ubezpieczenie.

Na zakończenie ferii Bal Karnawałowy z zabawą, konkursami i tańcami, a także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moje Kaszuby". W sobotę 23 lutego odbędą się XVII Otwarte Mistrzostwa Gminy w Szachach.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie "Ferie Zimowe 2019". Zajęcia i wyjazdy są adresowane do dzieci w wieku szkolnym od 7 lat do 12 lat (roczniki 2007 - 2012). Dzieci w wieku niższym niż zakładany wiek szkolny, winny być przyprowadzane i odbierane przez rodziców lub prawnych opiekunów. Ponadto dzieci te powinny przebywać pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów w czasie trwania zajęć.

Dzieci na zajęcia dowożone są przez dorosłych lub przyjeżdżają we własnym zakresie. Organizatorzy nie zapewniają posiłków.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata w biurze GOK. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 58 684 11 26 i 512 013 606 w godzinach od 8 do 18, oraz na stronie internetowej www.somoninogok.pl i na profilu Facebook Gminny Ośrodek Kultury.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd