Ferie z hokejem w Sierakowicach

11 - 15 luty 2019 r. (od godz. 10:00 do godz. 11:00)
Sierakowice, Kubusia Puchatka
Ferie z hokejem w Sierakowicach

Trenuj pod okiem Łukasza Piaszczyńskiego - hokeisty gdańskiego zespołu Marwins Olivia Hockey Team. Zajęcia w trakcie ferii, kierowane są do wszystkich chętnych posiadających własny sprzęt od poniedziałku do piątku.

Sierakowicki Biały Orlik w ferie otwarty będzie od godz.10:00 do 20:00 z przerwą od 14:00 do 16:00. W godz.10:00 do 11:00 Łukasz Piaszczyński hokeista gdańskiego zespołu Marwins Olivia Hockey Team poprowadzi zajęcia dla wszystkich chętnych.Warunkiem jest posiadanie własnego sprzętu czyli łyżew,kija oraz kasku. Zajęcia są jednak uzależnione tak jak i otwarcie lodowiska od warunków pogodowych.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd