Ferie w Kartuskiej Pływalni NËCZK

11 - 22 luty 2019 r.
Kartuzy, Pływalnia Neczk, Osiedle Wybickiego 36
Ferie w Kartuskiej Pływalni NËCZK

Kartuska Pływalni NECZK zaprasza dzieci i młodzież w ramach alternatywnego spędzania wolnego czasu w trakcie ferii zimowych. Pływalnia przygotowała ciekawe atrakcje. Wstęp dzieci i młodzieży w okresie ferii będzie kosztować 5 zł.

Do dyspozycji dzieci będą takie atrakcje jak: wodny plac zabaw ( postawiony na cały okres ferii), oraz dodatkowe pompowane zabawki (walce, kule do zabawy w wodzie od 12:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku). Odwiedzający będą mogli po rywalizować w grach i zabawach w wodzie takich jak piłka wodna lub siatkówka w wodzie.

Dzięki dofinansowaniu Urzędu Gminy Kartuzy wstęp dzieci i młodzieży w okresie ferii kosztować będzie 5zł. Dorośli również będą mogli skorzystać z tych atrakcji lub wypocząć na saunie oraz potrenować na siłowni.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd