Nocne morsowanie z pochodniami

13 luty 2019 r. (od godz. 19:00 do godz. 20:30)
Brodnica Górna, ośrodek CSWiPR Złota Góra
Nocne morsowanie z pochodniami

Grupa Rowerowe Kaszuby zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy i gimnastyki. W środę 13 lutego o godzinie 19 będzie można wziąć udział w nocnym morsowaniu.

Program:

19.00 - spotkanie w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu
19.10 - wspólna rozgrzewka
19.30 - wejście do wody
20.00 - wspólne ognisko lub grill

Mile widziane stroje karnawałowe - bawimy się w rytmie ulubionej muzyki w świetle księżyca i pochodni. Spotkania są bezpłatne.

Na wspólne morsowanie należy ze sobą zabrać odpowiedni ubiór: kąpielówki, strój kąpielowy, ręcznik, rękawiczki, czapkę, buty do wody, kiełbasę na ognisko, ciepła herbatę, coś słodkiego na ząb oraz dobry humor. Warto zabrać ze sobą czołówki lub latarki.

Gimnastyka na świeżym powietrzu dla wszystkich.
Spotkania planowane są na każdą niedzielę aż do końca marca.

24 lutego w Garczynie odbędzie VIII Bieg Morsa.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd