Dyżur radnego - Tyberiusza Kriger

13 luty 2019 r. (od godz. 16:00 do godz. 18:00)
Kartuzy, Biuro Prawa i Sprawiedliwości, Rynek 2/6
Dyżur radnego - Tyberiusza Kriger

Dyżur radnego Rady Miejskiej w Kartuzach - Tyberiusza Kriger, odbędzie się w najbliższą środę, 13 lutego w biurze senatorsko - poselskim Prawa i Sprawiedliwości w Kartuzach.

Chcesz podzielić się pomysłami, zwrócić uwagę na jakiś problem? Zapraszam do rozmowy. W najbliższą środę będę do Państwa dyspozycji w godzinach od 16 do 18 w biurze senatorsko - poselskim Prawa i Sprawiedliwości w Kartuzach. Liczę na Państwa obecność. - informuje Tyberiusz Kriger Radny Rady Miejskiej w Kartuzach.

Dyżury odbywają się w biurze senatorsko - poselskim Prawa i Sprawiedliwości w Kartuzach ul. Rynek 2/6 (wejście obok banku BGŻ BNP Paribas - wystarczy zadzwonić na domofon).

Więcej informacji:
tyberiusz.kriger@gmail.com oraz na profilu społecznościowym Facebook.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd