Minitargi "Czyste powietrze" w Kartuzach

23 luty 2019 r. (od godz. 09:00 do godz. 15:00)
Kartuzy, Oddział "BAT", Węglowa 8
Minitargi "Czyste powietrze" w Kartuzach

W sobotę 23 lutego w oddziale Bat w Kartuzach odbędą się Minitargi "Czyste powietrze". Podczas targów będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie wypełnienia wniosku na dofinansowanie remontu domu w ramach projektu rządowego "Czyste powietrze". Nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy specjalistów.

"Czyste powietrze" to rządowy program, którego głównym celem jest doprowadzenie do wymiany przestarzałych pieców na nowoczesne kotły oraz termomodernizacja budynków jednorodzinnych. Program przewiduje dwie formy finansowania - dotację i pożyczkę. Skierowany jest najszerzej do właścicieli zamieszkujących wybudowane już domy jednorodzinne. Jeśli należysz do tej grupy możesz wymienić swój stary piec na nowe źródło ciepła, ale nie tylko. Program przewiduje dofinansowanie do docieplenia ścian, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, a nawet zakup kolektorów słonecznych. Ustawa określa maksymalny jednostkowy koszt kwalifikowany na jeden budynek. W uproszczeniu - przewiduje ile najwięcej możesz zapłacić za np. kocioł węglowy i do tej kwoty udziela wsparcia.

Jesteś zainteresowany programem i chcesz otrzymać nawet do 50 000 zł na termomodernizację swojego domu? Jeśli potrzebujesz pomocy przy kalkulacji kosztów termomodernizacji? Nie wiesz jak oszacować cenę pieca i pompy ciepła wraz z osprzętowaniem? Szukasz sprawdzonego wykonawcy? Przyjdź w sobotę w godzinach od 9 do 15 do oddziału "BAT" w Kartuzach przy ulicy Węglowej 8 na Minitargi "Czyste powietrze", podczas których zostaną zaprezentowane urządzenia grzewcze i systemy dociepleń. Będzie można również skorzystać z pomocy specjalistów w zakresie wypełniania wniosku.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd