XIV Wiosenna Giełda Mam

6 kwiecień 2019 r. (od godz. 08:00 do godz. 12:00)
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
XIV Wiosenna Giełda Mam

Kolejna edycja Kartuskiej Giełdy Mam odbędzie się 6 kwietnia. Po raz czternasty mamy będą miały okazję, aby kupić lub sprzedać ubranka, akcesoria i zabawki. Zapisy dla tych, którzy chcą wystawić na sprzedaż swoje rzeczy od 25 marca.

Wiosenna Giełda Mam odbędzie się 6 kwietnia 2019 r.. To jak zwykle doskonała okazja, by pozbyć się rzeczy, które Wam i Waszym pociechom są już zbędne i zaopatrzyć się w ubranka i akcesoria na kolejny sezon.

Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Opłata za stanowisko (materac z krzesełkiem lub ławka z krzesełkiem) wynosi 5 zł, pobierana zostanie od godz. 8.30. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 8.30, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Giełda czynna będzie w godz. 8-12. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się zapisywać wysyłając zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. W zgłoszeniu wystarczy podać imię, nazwisko i liczbę stoisk. Zapisy od 25 marca. Dla wszystkich zgłaszających swój udział przygotowane będą stoiska.

inf. Giełda Mam

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd