Ekstremalna Droga Krzyżowa w Leźnie

5 kwiecień 2019 r.
Leźno / Żukowo
Ekstremalna Droga Krzyżowa w Leźnie

W piątek 5 kwietnia odbędzie się "Norbertańska" trasa Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Leźna do Żukowa. Uczestnicy w samotności, zadumie i milczeniu pokonają 42 km trasę.

Początek "Norbertańskiej" trasy rozpocznie się w kościele św. Stanisława i bł. Karoliny Kozkówny i będzie wiodła przez: Leźno-Czaple-Gdańsk-Sulmin-Kolbudy-Czapielsk-Przyjaźń-Żukowo (kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny).

Zapisy przez stronę www.edk.org.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 kwietnia.

Rejestracja uprzednio zapisanych uczestników, przed rozpoczęciem EDK: 5 kwietnia od godz. 16 i po mszy w domu bł. Karoliny przy kościele parafialnym - Leźno Al. Lipowa 23.

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w EDK tylko pod opieką osoby dorosłej.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd