Ekstremalna Droga Krzyżowa w Sierakowicach

12 kwiecień 2019 r. (od godz. 20:00)
Sierakowice / Sianowo
Ekstremalna Droga Krzyżowa w Sierakowicach

W piątek 12 kwietnia odbędzie się "Niebieska - św. Jana Pawła II" trasa Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Sierakowic do Sianowa. Uczestnicy w samotności, zadumie i milczeniu pokonają 43 km trasę.

"Niebieska" trasa będzie wiodła przez Sierakowice-Bukowo-Kamienica Królewska-Leśniczówka Mirachowo- Kobylasz-Miłoszewo-Głusino-Sianowo.

Przed wyruszeniem konieczna jest wcześniejsza rejestracja na www.edk.org.pl

Odbiór pakietów z rozważaniami, przypinką, opisem trasy i opaską odblaskową od godziny 19 w domu katechetycznym przy kościele.

Ubieramy się w wygodne ciepłe buty, nieprzemakalną odzież, ciepłą bluzę, spodnie, kurtę.

Zabieramy prowiant energetyczny(baton, czekolada), kanapki, termos z ciepłym napojem, telefon(naładowany) , latarka czołowa, różaniec, dodatkowe odblaski.

Na EDK zapraszamy osoby pełnoletnie (niepełnoletnie tylko pod opieką osoby dorosłej). Udział w EDK odbywa się na własną odpowiedzialność. Poinformuj bliskich że ruszasz w trasę i bądź z nimi w kontakcie na wypadek gdybyś musiał przerwać wędrówkę.

Informacje i pytania należy kierować na adres emaliowy edk.sierakowice@gmail.com.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd