Dzień Otwarty w Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy

15 marzec 2019 r. (od godz. 17:00 do godz. 19:00)
Stężyca, Zespół Kształcenia i Wychowania, Abrahama 2
Dzień Otwarty w Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy

"Tu się bawię, tu się trudzę, tutaj nigdy się nie nudzę!"- takie hasło przyświeca tegorocznej akcji Dnia Otwartego w Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy, który odbędzie się w piątek 15 marca w godzinach 17 - 19.

Podczas Dnia Otwartego zostanie zaprezentowana nowoczesna baza szkoły, profesjonalne pracownie, kolorowy plac zabaw i najnowsze pomoce dydaktyczne. Rodzice będą mogli usłyszeć o ofercie zajęć szkolnych i specjalistycznych oraz poznać wykwalifikowaną i kreatywną kadrę pedagogiczną.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd