VI Regionalna Bitwa Kulinarna

16 marzec 2019 r. (od godz. 11:00)
Tuchom 93, k. Chwaszczyna, Dworek Oleńka
VI Regionalna Bitwa Kulinarna

Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie zaprasza do Chwaszczyna na walkę o tytuł "Arcymistrza Kulinarnego ZKP". W sobotę 16 marca do walki staną drużyny z Sierakowic, Tuchomia i Zblewa.

Kucharze zmierzą się w konkurencji trzech tradycyjnych kaszubskich potraw weselnych. Nie zabraknie dobrej muzyki, o którą zadba chór "Strzelenka" z Tuchomia (gm. Żukowo) - pod dyrekcją Karola Krefty. Swoją premierę będą miały "Kaszëbsczé wieselné nótë". Prowadzić Bitwę będą: Dominika Klawikowska oraz Robert Groth.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny! Darmowa degustacja zapewniona :)

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd