Dzień Otwarty w Katolickiej Szkole Podstawowej w Kartuzach

17 marzec 2019 r. (od godz. 08:00 do godz. 13:30)
Kartuzy, Rynek 6
Dzień Otwarty w Katolickiej Szkole Podstawowej w Kartuzach

Dyrekcja Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach zaprasza na Dzień Otwarty. W niedzielę 17 marca będzie można zapoznać się z projektem rozbudowy szkoły katolickiej, uzyskać informacje o szkole bezpośrednio od dyrekcji, nauczycieli i rodziców uczniów uczących się w szkole.

Od września 2019 roku do KSP przyjmujemy uczniów do klasy I, IV, V, VI i VII. Przypominamy, że nasza szkoła jest placówką niepubliczną i możemy przyjmować dzieci do szkoły na każdym poziomie edukacji.
Koszt za naukę w roku 2019/2020 to 400 zł/miesiąc.

Informacje o szkole można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej www.katolik.kartuzy.pl oraz profilu Facebook.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd