Warsztaty terenowe "SOS dla sów" w Kartuzach

16 marzec 2019 r. (od godz. 17:30 do godz. 20:30)
Kartuzy, Centrum Inicjatyw Edukacyjnych, Słoneczna 3
Warsztaty terenowe "SOS dla sów" w Kartuzach

Stowarzyszenie Ochrony Sów w partnerstwie z Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty terenowe "SOS dla sów".

Weź latarkę, buty terenowe i odpowiednią odzież na nocny spacer po lesie i dołącz do nas. Przyda Ci się przekąska i ciepły napój w termosie, bo warsztaty potrwają 3 godziny. To idealny czas na nocne wyprawy do lasu - czas godów sów. A jeśli jesteś miłośnikiem tej grupy ptaków i kolekcjonujesz gadżety z sowami, weź swój notes lub pamiętnik, bo mamy niespodzianki.

Z uwagi na specyfikę warsztatów, obowiązują zapisy. Prowadzi je koordynator projektu, Ewelina Kurach. Kontakt: ewelina.kurach@sowy.sos.pl
Przewidujemy grupę 20 osobową. Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, rodziny z dziećmi powyżej 10 roku życia, mieszkańców Pomorza, ale również i tych, którzy w tym czasie będą gościli na Kaszubach.

Spotkanie terenowe są częścią naszego rocznego projektu edukacyjnego i cieszą się ogromną popularnością. Do tej pory w trzech edycjach projektu uczestniczyło blisko tysiąc mieszkańców Pomorza i gości z innych regionów kraju. Najbliższe spotkanie odbędzie się 16.03.2019 r. w Kartuzach. Rozpocznie się o godz. 17:30 krótką prelekcją z pogadanką w sali Centrum Inicjatyw Edukacyjnych, po której wyruszamy w teren na nasłuch puszczyków, które w tej okolicy mają swoje rewiry. Warsztaty prowadzi Ewelina Kurach ze Stowarzyszenia, doświadczony edukator przyrodniczy.

Źródło informacji Facebook.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd