Morsowanie na Złotej Górze i 5 urodziny Rowerowych Kaszub

17 marzec 2019 r. (od godz. 12:00)
Brodnica Górna, ośrodek CSWiPR Złota Góra
Morsowanie na Złotej Górze i 5 urodziny Rowerowych Kaszub

Grupa Rowerowe Kaszuby świętuje 5 urodziny. Z tej okazji zaprasza całe rodziny do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Ostatnie w tym sezonie morsowanie odbędzie się 17 marca o godzinie 12.

Zachęcamy całe rodziny do wspólnej zabawy i morsowania. Gimnastyka na świeżym powietrzu dla wszystkich.

W programie:
12.00 - spotkanie w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu
12.10 - wspólna rozgrzewka
12.30 - wejście do wody
13.00 - wspólne ognisko oraz symboliczny urodzinowy tort.

Obecność należy potwierdzić na Facebooku.

Należy ze sobą zabrać odpowiedni ubiór do morsowania: kąpielówki, strój kąpielowy, ręcznik, rękawiczki, czapkę, buty do wody. Mile widziane własnoręcznie przygotowane kulinarne przysmaki. Do dyspozycji jest sala, stoliki, woda itp.

Spotkania są bezpłatne. To już ostatnie spotkanie rowerowych morsów, widzimy sie ponownie w grudniu lub na szlaku rowerowym przez cały rok.

Regulamin uczestnictwa w morsowaniu: www.rowerowekaszuby.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« maj 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd